Monavie        Zarabianie        Zamówienia  PRACA  I  WSPÓŁPRACA !

Mamy również ciekawą propozycję współpracy w programach partnerskich oraz w branży MLM czyli w marketingu sieciowym.

Współpraca w programach partnerskich jest typowo internetowa i wystarczy mieć komputer i dostęp do internetu.Więcej o programach partnerskich w folderze Partnerzy.

W marketingu sieciowym można zapoznać się przez internet  z możliwością współpracy z daną firmą lub firmami.Można zacząć zawierać znajomości i pozyskiwać klientów i osoby do współpracy. Internet ułatwia nam kontakt, dostęp do informacji i dzielenie się z nimi ze znajomymi, ale tak do końca przez internet nie zbudujemy prężnej i stabilnej organizacji, ponieważ dobry i stabilny biznes w marketingu sieciowym buduje się na związkach międzyludzkich i najlepszy i najstabilniejszy biznes buduje się z najbliższymi znajomymi, przyjaciółmi,a jak wszystkim wiadomo najlepsze związki międzyludzkie buduje się  podczas kontaktów bezpośrednich.

Marketing sieciowy ma tą zaletę, że jest jak duże przedsiębiorstwo gdzie pracuje dużo ludzi, ale nie ma w nim kierowników, którzy za każdy błąd nas karzą lub upominają.

W marketingu sieciowym są osoby na różnych poziomach nad nami i pod nami,ale nikt nam niczego nie narzuca i my nikogo do niczego nie zmuszamy. Osoby, które są na poziomach nad nami maja większą wiedzę, ale nie ganią nas lecz służą nam zawsze radą i pomocą co w rezultacie daje wymierne korzyści dla wszystkich.

Chcąc podjąć współpracę nie mając własnej firmy nie musimy jej zakładać. Na poczatku możemy współpracować dorywczo pracując np. na etacie i poświęcać tyle czasu ile mamy wolnego do dyspozycji. Pracując na etacie lub prowadząc własna działalność nie musimy się zwalniać z pracy czy też zmieniać kierunku naszej branży, z czasem przyjdzie taki czas gdy dochody z marketingu sieciowego zaczną przewyższać dochody z obecnych źródeł to wtedy można pomyśleć o rezygnacji z etatu czy też zmianie branży we własnej firmie.

Kolejną zaletą marketingu sieciowego tak jak już wspomniałem chcąc podjąć współpracę nie musimy rejestrować firmy bo to się wiąże z obciążeniem finansowym na zus, a niestety przy tradycyjnym biznesie to jest podstawa. Jak już pojawią się pierwsze pieniądze to rozliczać się z fiskusem możemy na normalnych zasadach podatkowych. Nie musimy też jak w tradycyjnym biznesie inwestować wielkich kwot w sprzęt, towar i inne potrzebne rzeczy, wielokrotnie to się niestety wiąże z wzięciem kredytu o ile mamy takie możliwości. W marketingu sieciowym główną inwestycją jest czas, który poświęcamy dla tej działalności.

W marketingu sieciowym dzieje się tak, że na początku poświęcamy tyle czasu w zależności jakim dysponujemy dość często mniej by się zapoznać z przedsięwzięciem. Z czasem gdy pojawiają się pieniądze, a mogą być bardzo szybko, poświęcamy więcej czasu na działanie, ale w marketingu sieciowym dochodzi do tego, że z czasem pracujemy mniej a zarabiamy więcej, ponieważ raz dobrze wykonana praca daje długoterminowe efekty i możemy tutaj osiągnąć dochód pasywny z możliwością dziedziczenia przez naszych spadkobierców. W tradycyjnym biznesie jednoosobowym nie jesteśmy w stanie pracować więcej i więcej by więcej zarabiać, ponieważ doba ma tylko 24 godziny a nasz organizm potrzebuje również czasu na odpoczynek i rgeneracje. Pracując więcej nie poświęcając odpowiedniej ilości czasu na odpoczynek i relaks z czasem stajemy sie mniej produktywni i efektywni. Zatrudniając osoby do naszej firmy by ulżyć sobie to znowu się wiąże z tym, że większe finanse, które wygeneruje nasza firma pojdą na wypłaty i inne koszty utrzymania pracownika a co za tym idzie to to, że w rezultacie dużo więcej nie zarobimy i też nie będziemy mieli zbyt dużo więcej czasu wolnego tylko nadal będziemy pracowali tyle samo co wcześniej.               

      

Wybór firmy do współpracy.

Po więcej informacji na temat możliwości zarabiania kliknij na poniższe link.

http://tiandekolobrzeg.pl